dentysta, gocław
O NAS    ZAKRES USŁUG    NASZ ZESPÓŁ    KONTAKT    ZAPISY    LOKALIZACJA   

Nasz zespółDr Maria Jach-Mierzwińska
Dr Maria Jach-Mierzwińska ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku. Od 2011zajmuje się ortodoncja i poszerza swoja wiedze na licznych międzynarodowych kursach i sympozjach. Przez kilka lat pracowała w międzynarodowej klinice, gdzie miała możliwość kształcenia swoich umiejętności pod okiem specjalistów w Santiago de Compostela, Hiszpania czy w Lizbonie, Portugalia.

W trakcie specjalizacji pracowała również jako lekarz-ortodonta w Lizbonie, co pozwoliło jej na szersze spojrzenie na problemy ortodontyczne. W 2014 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu Ortodoncji i Ortopedii szczękowo-twarzowej w instytucie ICMDS w Lizbonie, Portugalia a w 2015 uzyskała specjalizacje z zakresu ortodoncji na uniwersytecie w Sao Paulo, Brazylia. W 2016 roku rozpoczęła kolejne międzynarodowe studia podyplomowe z zakresu zaawansowanej ortodoncji oraz stawu skroniowo-żuchwowego (FACE Advanced Orthodontics) prowadzone przez światowej sławy ortodontów . W leczeniu pacjentów skupia się mocno na diagnostyce i planie leczenia. Ścisłe współpracuje z innymi specjalistami przez co stara się, aby leczenie było dobrane indywidualnie a pacjent prowadzony wielodyscyplinarnie.

Prywatnie po prostu lubi ludzi. Jest członkiem PTO (Polskie Towarzystwo Ortodontyczne), APOTAS (Portugalskie Stowarzyszenie Techniki łuku Segmentowego, EOS (Europejskie Towarzystwo Ortodontyczne) Jej hobby to windsurfing, narciarstwo alpejskie, taniec, podróże. Biegle włada językiem portugalskim , angielskim , dobrze hiszpańskim i jest w trakcie nauki języka arabskiego.

Pacjentów przyjmuje:
Czwartek: 14: 30 -21
« poprzedni

powrót do listy lekarzy nastepny »